Wydarzenia

Jarosławscy policjanci prowadzili poszukiwania za dwoma nastolatkami

Data publikacji 06.06.2023

Policjanci z Jarosławia poszukiwali dwóch nastolatków. Chłopcy w wieku 12 i 16 lat wyszli w piątek ze swoich domów i do nich nie powrócili. Nastolatkowie odrzucali połączenia i nie odpisywali na wiadomości. Na szczęście cali i zdrowi wrócili do swoich bliskich.

Wczoraj przed godz. 11, do jarosławskiej jednostki zgłosiła się kobieta, która zgłosiła zaginięcie jej 12-letniego syna. Z zawiadomienia zgłaszającej wynikało, że nastolatek wyszedł z domu w piątek z zamiarem udania się do szkoły, jednak tam nie dotarł i nie wrócił do miejsca zamieszkania. Z informacji jakie posiadała matka wynikało, że jej syn może przebywać w towarzystwie 16-letniego kolegi.

Tego samego dnia dyżurny jarosławskiej jednostki przed godz. 12 przyjął zgłoszenie od matki 16-latka o jego zaginięciu. Okoliczności zaginięcia obydwu chłopców były takie same. Kobieta próbowała skontaktować się z synem ale bezskutecznie. Chłopiec odrzucał połączenia i nie odpowiadał na wiadomości.

W poszukiwania nastolatków zaangażowani zostali policjanci z jarosławskiej komendy. Po ustaleniu rysopisu zaginionych, dyżurny przekazał go wszystkim patrolom znajdującym się w służbie. Funkcjonariusze szukali chłopców na terenie miasta, sprawdzali szpitale, dworce, pustostany, miejsca gromadzenia się młodzieży oraz parki. Stróże prawa byli także w ciągłym kontakcie z rodziną zaginionych chłopców.

Na szczęście przed godz. 17, nastolatkowie cali i zdrowi zostali odnalezieni.

 

 

 

Powrót na górę strony