Wydarzenia

Utrudnienia w ruchu drogowym w Jarosławiu

Data publikacji 13.06.2023

W czwartek w związku z zakończeniem Oktawy Bożego Ciała, ulicami Jarosławia przejdzie procesja eucharystyczna z placu przed Kościołem Parafii Rzymskokatolickiej pw. Trójcy Przenajświętszej, ulicami: Jana Pawła II, Kasprowicza, Grucy, Czarnieckiego, Jana Pawła II. W dniu 15 czerwca br. kierowcy muszą liczyć się z chwilowymi utrudnieniami i spowolnieniem w ruchu drogowym na terenie miasta. Policjanci apelują o stosowanie się do ich poleceń.

Jarosławscy policjanci będą zabezpieczać procesję, którą z okazji zakończenia Oktawy Bożego Ciała organizuje Parafia Rzymskokatolicka pw. Trójcy Przenajświętszej  w Jarosławiu. Procesja odbędzie się 15 czerwca br., nad bezpieczeństwem uczestników oraz utrzymaniem płynności w ruchu kołowym będą czuwać policjanci ruchu drogowego.

Spodziewane utrudnienia nastąpią:
•  15 czerwca godz. 19.00-20.30 na trasie od Kościoła pw. Trójcy Przenajświętszej w Jarosławiu, ul. Jana Pawła II, ul. Kasprowicza, ul. Grucy, ul. Czarnieckiego, ul. Jana Pawła II do Kościoła pw. Trójcy Przenajświętszej.

Apelujemy do kierowców i pieszych o zachowanie ostrożności oraz stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy kierujących ruchem.

Powrót na górę strony