#GaszynChallenge – jarosławscy policjanci wsparli leczenie Darii - Wydarzenia - Policja Podkarpacka

Wydarzenia

#GaszynChallenge – jarosławscy policjanci wsparli leczenie Darii

Data publikacji 29.06.2020

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu włączyli się do akcji charytatywnej #GaszynChallenge. To walka z czasem oraz wyzwanie jakim jest zebranie środków pieniężnych na rzecz chorych dzieci. Policjanci z jarosławskiej jednostki dołożyli „cegiełkę” na szczytny cel, czyli pomoc chorej Darii.

#GaszynChallenge to akcja strażaków ochotników z Gaszyna. Zasady są proste, osoby lub instytucje nominowane muszą wykonać 10 pompek, wpłacić minimum 5 zł lub w łatwiejszej wersji zamiast pompek 10 zł. Każdy, kto ukończy wyzwanie, nominuje kolejne przynajmniej 3 osoby lub instytucje. Te mają 48 godzin na podjęcie i wykonanie zadania. Cel akcji jest jak najbardziej szczytny: zbiórka środków pieniężnych na terapię dla chorych dzieci.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu przyjęli wyzwanie do wzięcia udziału w tym wyjątkowym przedsięwzięciu, od funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. Przed budynkiem jednostki, mundurowi wykonali wspólnie 10 pompek i dołożyli swoją „cegiełkę” na szczytny cel, czyli pomoc chorej Darii. Kwota, jaką trzeba uzbierać jest duża, ale razem jesteśmy w stanie zdziałać wiele.

Do dalszej walki o zdrowie chorych dzieci stróże prawa nominowali Komendę Miejską Policji w Łańcucie oraz 31 Batalion Lekkiej Piechoty im. mjr Władysława Koby w Jarosławiu.

Mamy nadzieję, że przekazana zbiórka przyczyni się do powrotu do zdrowia malutkiej Darii, czego szczerze życzymy.

 

 

  • Policjanci przed budynkiem KPP Jarosław
    Foto KPP Jarosław
  • Policjanci przed budynkiem KPP Jarosław
    Foto KPP Jarosław
  • Funkcjonariusze w trakcie wykonywania zadania #GaszynChallenge
    Foto KPP Jarosław
Ładowanie odtwarzacza...