Wydarzenia

Zaproszenie na debatę społeczną

Data publikacji 05.12.2022

W czwartek 8 grudnia, w auli Jasielskiego Domu Kultury, odbędzie się debata społeczna dla nauczycieli, pedagogów oraz osób pracujących z młodzieżą, zainteresowanych tematyką odpowiedzialności prawnej nieletnich w świetle nowelizowanych przepisów.

Realizując zadania mające na celu zwiększenie efektywności działań Policji na rzecz wzmocnienia współpracy ze społeczeństwem oraz współpracy międzyinstytucjonalnej, jasielscy policjanci organizują debatę społeczną dla nauczycieli, pedagogów, rodziców oraz osób na co dzień pracujących z młodzieżą. 

Debata będzie doskonałą okazją do spotkania w gronie przedstawicieli placówek oświatowych oraz Policji, sądu i Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Jaśle. Celem tego przedsięwzięcia będzie przede wszystkim podjęcie wspólnej rozmowy i debaty na temat postępowania nieletnich w kontekście nowelizowanych przepisów Ustawy o wspieraniu i resocjalizacji nieletnich.    

Komendant Powiatowy Policji w Jaśle insp. Robert Wróbel zaprasza do udziału w debacie społecznej, która odbędzie się 8 grudnia br. o godz. 11.00, w Jasielskim Domu Kultury. 

pw

Powrót na górę strony