Śmiertelny wypadek w Krajowicach - Wydarzenia - Policja Podkarpacka

Wydarzenia

Śmiertelny wypadek w Krajowicach

Data publikacji 06.04.2019

Jasielscy policjanci wraz z prokuratorem pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło przed godz. 18 na drodze krajowej nr 73 w Krajowicach. Kierująca osobowym renault, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i zderzyła się z ciężarowym mercedesem. W wypadku zginęła 21-letnia kobieta, kierująca renault. Pasażerka samochodu z obrażeniami trafiła do jasielskiego szpitala

Do wypadku doszło w sobotę o godz. 17.40 na drodze krajowej nr 73 w Krajowicach. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca osobowym renault, jadąc w kierunku Tarnowa, na łuku drogi straciła kontrolę nad samochodem, zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z ciągnikiem siodłowym marki Mercedes, po czym zjechała do przydrożnego rowu i uderzyła w drzewo. W wypadku zginęła 21-letnia kierująca renault. Pasażerka pojazdu z obrażeniami trafiła do jasielskiego szpitala. 

Na miejscu wypadku, pod nadzorem prokuratora, pracowali technik kryminalistyki oraz funkcjonariusze grupy dochodzeniowo-śledczej. Policjanci wykonali oględziny, zabezpieczyli dowody. Sporządzili także dokumentację fotograficzną. Okoliczności wypadku wyjaśniane będą w toku prowadzonego postępowania.

Droga krajowa była przez kilka godzin całkowicie zablokowana.

 

pw