Wydarzenia

Wyścig kolarski- w niedzielę utrudnienia w ruchu

Data publikacji 24.05.2023

W niedzielę 28 maja br. na terenie powiatu leskiego zostanie rozegrany wyścig „ORLEN WYŚCIG NARODÓW”. Trasa wyścigu przebiegać będzie przez miejscowości: Huzele, Lesko, Glinne, Uherce Mineralne, Orelec, Bóbrka i w związku z przejazdem peletonu będą występować utrudnienia w ruchu. Apelujemy o ostrożność!

W najbliższą niedzielę lescy policjanci będą zabezpieczać trasę przejazdu kolarzy, biorących udział w wyścigu „ORLEN WYŚCIG NARODÓW”, w którym udział weźmie około 150 kolarzy. W kolumnie wyścigu znajdować się będą także wozy techniczne.

Trasa wyścigu przebiegać będzie przez miejscowości: Huzele, Lesko, Glinne, Uherce Min., Orelec, Bóbrka, po czym kolarze w miejscowości Łobozew wjadą na teren powiatu bieszczadzkiego.

Drogi będące trasą przejazdu kolarzy będą CAŁKOWICIE ZABLOKOWANE i WYŁĄCZONE Z RUCHU. Utrudnienia potrwają od około godz. 10.15 do ok. godz. 11.30. Otwarcie ruchu nastąpi po przejeździe pilota zamykającego koniec wyścigu.

Prosimy kierowców, pieszych uczestników ruchu drogowego o ostrożność, wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy i służb porządkowych.

 

Powrót na górę strony