Wydarzenia

Policjanci odwiedzili małych pacjentów leskiego szpitala

W Dniu Dziecka policjanci odwiedzili najmłodszych pacjentów Szpitala Powiatowego w Lesku. Funkcjonariusze opowiadali o swojej pracy i wręczyli dzieciom drobne upominki. Cieszymy się, że ten drobny gest był atrakcją i urozmaiceniem dla dzieci w dniu ich święta.

Funkcjonariusze z leskiej komendy, z okazji Dnia Dziecka odwiedzili małych pacjentów przebywających na Oddziale Dziecięcym Szpitala Powiatowego w Lesku. Policjanci wspólnie z Dyrektorem Szpitala Piotrem Czerwińskim oraz Łukaszem Podkalickim, kierownikiem administracji, wręczali dzieciom drobne upominki, które mamy nadzieję, umilą im czas spędzony w szpitalnych murach.

Spotkanie było świetną okazją do rozmów na temat przestrzegania zasad bezpieczeństwa podczas zbliżającego się sezonu wakacyjnego, kiedy to dzieci i młodzież chętnie korzystają z rekreacji na wodzie. Mali pacjenci byli zaskoczeni, ale i bardzo zadowoleni z wizyty policjantów, a największym podziękowaniem ze strony maluchów, był widoczny na ich twarzach promienny uśmiech.

Powrót na górę strony