Wydarzenia

Spotkanie opłatkowe

Data publikacji 31.12.2008

Corocznym zwyczajem w dniu wczorajszym Komendant Powiatowy Policji w Lesku spotkał się z emerytowanymi policjantami . Spotkanie opłatkowo-noworoczne odbyło się w Sali Urzędu Miasta i Gminy w Lesku . Uczestniczyli w nim członkowie Niezależnego Związku Zawodowego Emerytów i Rencistów. Zaproszenie przyjęła również Burmistrz Miasta i Gminy Lesko Barbara Jankiewicz.

Corocznym zwyczajem  w dniu  wczorajszym Komendant Powiatowy Policji w Lesku spotkał się z emerytowanymi policjantami . Spotkanie opłatkowo-noworoczne odbyło się w Sali Urzędu Miasta i Gminy w Lesku . Uczestniczyli w nim  członkowie  Niezależnego Związku Zawodowego Emerytów i Rencistów. Zaproszenie przyjęła również Burmistrz Miasta i Gminy Lesko Barbara Jankiewicz.


W trakcie spotkania dawni i obecni policjanci przy dźwięku kolęd podzielili się opłatkiem. Komendant nadkom. Krzysztof Madej oraz z-ca komendanta podinsp. Wiesław Korczykowski emerytowanym policjantom życzyli zdrowia i wszelkiej pomyślności. Od emerytów w imieniu swoich funkcjonariuszy przyjęli  życzenia dalszej bezpiecznej i efektywnej pracy na rzecz bezpieczeństwa i spokoju mieszkańców powiatu leskiego.


 

 Najstarsi z uczestników spotkania zostali wyróżnieni listami gratulacyjnymi a trzech kolejnych emerytów otrzymało medale pamiątkowe Komendy Powiatowej Policji w Lesku.
Celem spotkań takich jak wczorajsze jest integracja środowiska policyjnego jako specyficznej grupy zawodowej. 

Powrót na górę strony