Wydarzenia

Z objawami zaczadzenia trafił do szpitala

Data publikacji 17.01.2009

Wczoraj w godzinach popołudniowych policjanci KPP Lesko interweniowali w związku z pożarem w domu jednorodzinnym w Średniej Wsi. Poszkodowanym w pożarze został 52-letni właściciel domu. Nieprzytomnego do szpitala zabrało pogotowie.

Wczoraj w godzinach popołudniowych policjanci KPP Lesko interweniowali w związku z  pożarem w domu jednorodzinnym w Średniej Wsi. Poszkodowanym w pożarze został 52-letni właściciel domu. Nieprzytomnego do szpitala zabrało pogotowie.


Mężczyzna został znaleziony przez  członków rodziny. Nieprzytomny leżał w łóżku, w pokoju mieszczącym się na parterze budynku. Gdy został już zabrany do szpitala, siostra mężczyzny odkryła, że w pomieszczeniu piwnicznej kotłowni wybuchł ogień. Wezwani na miejsce policjanci ustalili, że od pieca zapaliły się leżące obok niego trociny oraz składowane w piwnicy duże ilości plastikowych opakowań i butelek, które topiły się podczas pożaru.


W chwili obecnej mężczyzna przebywa na oddziale intensywnej terapii. Według wstępnej opinii lekarzy doszło do zaczadzenia. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.
 

Powrót na górę strony