Wydarzenia

Pijany sprawca wypadku

Data publikacji 04.02.2009

Pasażer toyoty camry został ranny w wypadku, do jakiego doszło wczorajszego popołudnia w Hoczwi koło Leska. Kierowca, który spowodował wypadek był pijany- miał 1,72 promil alkoholu w organizmie.

Pasażer toyoty camry został ranny w wypadku, do jakiego doszło wczorajszego popołudnia w Hoczwi koło Leska. Kierowca, który spowodował wypadek był pijany.

Wczoraj około godz. 17.20 w Hoczwi kierujący toyotą camry 28-letni mieszkaniec Baligrodu, podczas manewru wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i wpadł do przydrożnego rowu. Uderzenie było tak silne że samochód odbił się od skarpy i z powrotem wypadł na jezdnię. W wyniku zderzenia jeden z pasażerów  toyoty doznał obrażeń głowy i został przewieziony do szpitala. Drugi z pasażerów ma liczne otarcia naskórka.
 

Policjanci ustalili, że kierowca toyoty camry był pijany - miał 1,72 promil alkoholu w organizmie. Nie posiadał przy sobie prawa jazdy. Podczas prowadzonych czynności okazało się, że w ogóle nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.
 

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, gdy wytrzeźwieje zostanie przesłuchany.
 

  • Miejsce wypadku
Powrót na górę strony