Wydarzenia

Trzy osoby ranne w wypadku

Data publikacji 25.05.2009

Wczoraj, około godziny 19 na ulicy Piłsudskiego w Lesku doszło do wypadku, w którym poszkodowane zostały trzy osoby. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, doszło do niego w wyniku niezachowania należytej ostrożności przez kierującego motocyklem podczas wyprzedzania przez niego kilku pojazdów.

Wczoraj, około godziny 19 na ulicy Piłsudskiego w Lesku  doszło do wypadku, w którym poszkodowane zostały trzy osoby. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, doszło do niego w wyniku niezachowania należytej ostrożności przez kierującego motocyklem podczas wyprzedzania przez niego kilku pojazdów.

28-letni mężczyzna, jadąc motocyklem marki Kawasaki wykonywał manewr wyprzedzania kilku pojazdów jadących drogą krajową z Leska w kierunku Sanoka. Nie zauważył, że jeden z samochodów - opel astra, skręca na posesję po lewej stronie drogi. W wyniku zderzenia pojazdów poważnych obrażeń ciała doznała pasażerka motocykla, którą przewieziono do szpitala w Krośnie. Urazów doznali także kierujący motocyklem oraz jeden z pasażerów opla. Obydwaj mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala w Lesku, gdzie pozostali na obserwacji.

Czynności w sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Lesku.
 

Powrót na górę strony