19-latek miał przy sobie trzy rodzaje narkotyków - Wydarzenia - Policja Podkarpacka

  • informacje dla nieslyszacych

Wydarzenia

19-latek miał przy sobie trzy rodzaje narkotyków

Data publikacji 27.04.2021

Policjanci, po krótkim pościgu zatrzymali młodego mężczyznę z narkotykami. 19-latek miał przy sobie marihuanę, amfetaminę i tabletki MDMA. Podejrzany usłyszał już zarzut posiadania narkotyków. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Mieleccy policjanci podjęli czynności wobec mężczyzny, który na ich widok podjął ucieczkę. W czasie pieszego pościgu młody mężczyzna odrzucił plecak i uciekał dalej. Po chwili został zatrzymany i wylegitymowany. To 19-letni mieszkaniec Mielca. Funkcjonariusze przeszukali plecak należący do mężczyzny. Ujawnili w nim susz roślinny, białą substancję oraz tabletki.

19-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie, a zabezpieczone substancje zostały poddane badaniu. Narkotester potwierdził, że to marihuana, amfetamina oraz tabletki MDMA. We wszczętym postępowaniu zatrzymany mężczyzna został przesłuchany, a zabezpieczone substancje trafiły do policyjnego laboratorium. Młody mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków, do którego przyznał się i złożył wyjaśnienia. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony