Wydarzenia

Prezenty dla dzieci z Ukrainy od policjantów z Mielca

Policjanci i pracownicy z mieleckiej komendy chętnie włączają się w różnego rodzaju akcje charytatywne czy pomocowe. Tym razem zorganizowali zbiórkę odzieży zimowej, maskotek oraz słodyczy dla dzieci z Ukrainy. Zebrane rzeczy trafiły do najmłodszych z Bachmutu i jego okolic, w dniu, kiedy za naszą wschodnią granicą obchodzone są Mikołajki.

Zawód policjanta jest nierozerwalnie związany z pomaganiem drugiemu człowiekowi. Funkcjonariusze i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Mielcu bardzo chętnie włączają się w różnego rodzaju akcje charytatywne czy pomocowe. Dlatego bez wahania, wspólnie ze swoimi rodzinami, włączyli się do zbiórki darów dla dzieci z Ukrainy. Organizatorem tego przedsięwzięcia był Polski Związek Łowiecki Okręg w Tarnobrzegu. Zebrane rzeczy trafiły do dzieci w dniu, kiedy na Ukrainie obchodzone są Mikołajki.

Przedstawiciele mieleckiej komendy na czele z Komendantem Powiatowym Policji w Mielcu podinsp. Tomaszem Grazdą przekazali zebrane artykuły do siedziby Polskiego Związku Łowieckiego Okręg w Tarnobrzegu, skąd trafiły na Ukrainę. Paczki ze słodyczami, maskotkami, poduszkami dziecięcymi, szalikami, rękawiczkami oraz czapkami i ciepłymi skarpetkami, zostały przekazane dzieciom z miasta Bachmut i jego okolic. Przygotowane paczki zostały przekazane przez wolontariuszy. 

  • Zebrane dary
  • Przekazanie darów przez przedstawicieli mieleckiej Policji
  • Przekazanie paczek dzieciom w Ukrainie
  • Przekazanie paczek dzieciom w Ukrainie
Powrót na górę strony