Wydarzenia

Zdarzenie drogowe w Szafranowie

Data publikacji 29.05.2023

W piątek wieczorem Komenda Powiatowa Policji w Mielcu została powiadomiona o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Szafranów. Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego, którzy udali się na miejsce ustalili, że kierujący BMW podczas manewru wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego uderzył pojazdem w przydrożny słup oświetleniowy i przepust drogowy. Kierujący został ranny i trafił do szpitala.

W piątek, po godz. 21, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Mielcu otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Szafranów w gminie Czermin, doszło do zdarzenia drogowego.
Na miejsce udali się policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego, którzy ustalili, że kierujący pojazdem marki BMW, na łuku drogi podczas manewru wyprzedzania innego, prawidłowo jadącego samochodu, stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego uderzył w słup oświetleniowy i przepust drogowy, przydrożne drzewo, a następnie dachował.

18-letni kierujący pojazdem, mieszkniec powiatu mieleckiego z obrażeniami został zabrany przez załogę pogotowia ratunkowego do mieleckiego szpitala.

Policjanci ustalają dokładne przyczyny tego zdarzenia i apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

Powrót na górę strony