Wydarzenia

Najlepsi pływacy z KPP w Mielcu

Data publikacji 21.11.2008

Osiem medali w tym 6 złotych przywieźli z Ustrzyk Dolnych do Mielca Policjanci biorący udział w środę w Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego Policji w Pływaniu.Bezkonkurencyjnym i klasą samą dla siebie był Policjant Sekcji Prewencji sierż....

Osiem medali w tym 6 złotych przywieźli z Ustrzyk Dolnych do Mielca Policjanci biorący udział w środę w Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego Policji w Pływaniu.Bezkonkurencyjnym i klasą samą dla siebie był Policjant Sekcji Prewencji sierż. szt. Mirosław Lemiech, który indywidualnie zdobył pięć złotych medali. Cztery na dystansie 50 m stylem dowolnym, klasycznym, grzbietowym i delfinem oraz „dorzucił” jeszcze jedno złoto za 100 m stylem zmiennym. Złoty medal w biegu na 50 m stylem grzbietowym zdobył również w swojej kategorii wiekowej st. sierż. Łukasz Mróz. Brązowy medal w biegu na 50 m stylem grzbietowym wywalczyła również pracująca w mieleckiej komendzie Sabina Sowa. Galerię medalistów indywidualnych zamknął asp. szt. Zenon Trelka zdobywając brązowy medal na 50 m stylem klasycznym. Również drużynowo – nie mogło być inaczej -   pierwsze miejsce  w województwie zdobyła reprezentacja Komendy Powiatowej Policji w Mielcu.Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, życząc dalszych sukcesów na gruncie sportowo-zawodowym. Na zdjęciu zwycięska drużyna, od lewej: sierż. Leszek Gawron, Sabina Sowa, st. sierż. Łukasz Mróz, sierż. szt. Mirosław Lemiech i asp. szt. Zenon Trelka.