Wydarzenia

Konkurs plastyczny "Bezpieczne wakacje 2019" na szczeblu powiatowym rozstrzygnięty

Data publikacji 17.10.2019

Policjanci rozstrzygnęli wojewódzki konkurs prac plastycznych „Bezpieczne wakacje 2019” na szczeblu powiatowym. Na konkurs do Komendy Powiatowej Policji w Mielcu w tym roku przysłano blisko 100 prac. Jury konkursowe wybrało 7 zwycięskich prac. Autorów zwycięskich prac zapraszamy na spotkanie, podczas którego laureatom zostaną wręczone nagrody.

Dziś w Komendzie Powiatowej Policji w Mielcu jury konkursowe wybrało siedem prac nadesłanych w ramach konkursu "Bezpieczne Wakacje 2019". Zostały one zakwalifikowane do dalszego etapu wojewódzkiego. Do konkursu na szczeblu powiatowym wpłynęło blisko 100 prac plastycznych z terenu całego powiatu mieleckiego.

Konkurs jest jedną z form popularyzowania bezpiecznego zachowania, ograniczania przestępczości i demoralizacji dzieci oraz młodzieży. Jednym z jego celów jest edukowanie i uwrażliwienie na właściwe zachowania w różnych sytuacjach społecznych oraz kształtowanie umiejętności i nawyku wyboru bezpiecznych zachowań przez dzieci i młodzież w codziennych sytuacjach życiowych.

W konkursie plastycznym w kategorii wiekowej od 6 do 9 lat laureatami zostali:

I miejsce – Jakub Kopacz z Szkoły Podstawowej nr 7 w Mielcu
II miejsce – Zuzanna Podraza z Szkoły Podstawowej w Przecławiu
III miejsce – Matylda Piskor z Szkoły Podstawowej nr 7 w Mielcu
 
W kategorii wiekowej od 10 do 12 lat:

I miejsce – Gabriela Pyrsak z Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu
II miejsce – Agata Klara z Szkoły Podstawowej w Ziempniowie
III miejsce – Małgorzata Hyjek z Szkoły Podstawowej nr 2 w Mielcu
 
W kategorii wiekowej od 13 do 15 lat:

I miejsce – Oliwia Król z Szkoły Podstawowej nr 2 w Mielcu

Komendant Powiatowy Policji w Mielcu zaprasza laureatów wraz z opiekunami na spotkanie podczas którego zostaną wręczone nagrody. Spotkanie odbędzie się w sali narad Komendy Powiatowej Policji w Mielcu, 22 października 2019 roku o godzinie 11.30

Laureatom jeszcze raz gratulujemy i przypominamy, że prace plastyczne, które zostały nagrodzone zakwalifikowały się do wojewódzkiego konkursu prac plastycznych „Bezpieczne wakacje 2019”, którego rozstrzygnięcie na szczeblu wojewódzkim nastąpi w najbliższych tygodniach.

  • na fotografii zwycięskie prace plastyczne
    zwycięskie prace plastyczne
Powrót na górę strony