Wydarzenia

Policjanci wraz z rodzinami wsparli bieg charytatywny

Data publikacji 24.12.2019

Już po raz kolejny mieleccy policjanci wsparli Zimowy Bieg Charytatywny. To jego czwarta edycja, a celem było zebranie pieniędzy dla dzieci z Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu. W inicjatywie, z ramienia Komendy Powiatowej Policji w Mielcu, wzięli udział nie tylko policjanci, ale także ich rodziny.

Policjanci już po raz czwarty chętnie odpowiedzieli na zaproszenie Hotelu Rado do udziału w Zimowym Biegu Charytatywnym. Funkcjonariusze, aby wesprzeć inicjatywę pomocy dzieciom z Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu, zebrali drużynę złożoną nie tylko z policjantów, ale także ich rodzin. Dorośli wystartowali w biegu głównym na dystansie 10 kilometrów, natomiast dzieci na specjalnie przygotowanej dla nich trasie o długości 200 m.

Pomimo trudnej trasy biegu, wyznaczonej przez mielecką parę biegaczy ekstremalnych - Magdalenę Łączak i Pawła Dybek, szczytny cel i pomocowy charakter imprezy zmobilizowały policjantów. Udział w biegu dał wszystkim poczucie satysfakcji z tego, że pomagają dzieciom.

  • policjantka w umundurowaniu służbowym z dzieckiem
    fot. KPP Mielec
  • policjant KPP Mielec po zakończonym biegu
  • dzieci w radiowozie
  • policjantki z dziećmi podczas rozgrzewki przed biegiem
  • policjanci po biegu charytatywnym
Powrót na górę strony