Pijany kierowca bmw uderzył w drzewo - Wydarzenia - Policja Podkarpacka

  • informacje dla nieslyszacych

Wydarzenia

Pijany kierowca bmw uderzył w drzewo

Data publikacji 17.08.2020

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego w Zaborczu. 38-letni kierowca bmw stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Zarówno kierowca, jak i pasażer nie odnieśli poważnych obrażeń. Kierowca miał 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Odpowie za przestępstwo kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 12 w Zaborczu na drodze prowadzącej od Kiełkowa w stronę Wylowa. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący bmw stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Kierujący opuścił pojazd o własnych siłach, natomiast pasażer został uwięziony w samochodzie. Zarówno pasażerowi, jak i kierującemu pierwszej pomocy udzielili strażacy.

Policjanci ustalili, że 38-latek kierujący bmw miał 2 promile alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu 38-latek odpowie za przestępstwo kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie uprawnienia do kierowania.

  • wrak samochodu biorącego udział w zdarzeniu
    fot. KPP Mielec
  • wrak samochodu biorącego udział w zdarzeniu
Powrót na górę strony