Wydarzenia

Policjanci zatrzymali kierowcę, który jechał zbyt szybko. W samochodzie były narkotyki

To miała być kontrola drogowa, prowadzona w związku ze znacznym przekroczeniem prędkości, a skończyło się dodatkowo ujawnieniem narkotyków. Podejrzewani o posiadanie środków odurzających są dwaj młodzi mężczyźni, którzy podróżowali tym autem. Obaj trafili do policyjnego aresztu, trwają czynności z ich udziałem.

Wczoraj po godz. 22, funkcjonariusze ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej 24-letniego mieszkańca gminy Sieniawa. Kierowca audi, w miejscowości Wylewa przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 58 km/h. W trakcie czynności, uwagę funkcjonariuszy zwróciło nerwowe zachowanie kierowcy.  Podczas kontroli, policjanci w pojeździe znaleźli woreczek strunowy z suszem roślinnym. Zastosowany tester narkotykowy wykazał, że zabezpieczona substancja to marihuana.

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podróżujących audi. To mieszkańcy gminy Sieniawa w wieku 20 i 24 lat. Trwają czynności z ich udziałem.

Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Za przekroczenie prędkości, 24–letni kierowca został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 złotych. Stracił też prawo jazdy na 3 miesiące.
 

 

Powrót na górę strony