Wydarzenia

Wypadek na głównym skrzyżowaniu w Przeworsku

Data publikacji 24.01.2023

Dwie osoby trafiły do szpitala wskutek zderzenia się dwóch pojazdów. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 94 z drogą wojewódzką nr 835 w Przeworsku. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący renaultem, skręcając w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, doprowadzając do zderzenia z toyotą.

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj po godz. 22, na skrzyżowaniu dróg - krajowej 94 z wojewódzką 835 w Przeworsku.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący pojazdem marki Renault, 50-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego, podczas wykonywania manewru skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym pojazdem marki Toyota, kierowanym przez 20-letniego mieszkańca powiatu jarosławskiego.

Obrażeń doznali kierowca toyoty oraz pasażerka renaulta, zostali przetransportowani do przeworskiego szpitala. Obaj kierujący byli trzeźwi.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

M.Cz.

  • Główne skrzyżowanie w Przeworsku, na którym są widoczne uszkodzone pojazdy Renault i Toyota biorące udział w wypadku drogowym
    KPP Przeworsk
  • Miejsce zdarzenia drogowego wraz z widocznymi uszkodzonymi pojazdami Renault i Toyota, które uczestniczyły w zdarzeniu drogowym.
    KPP Przeworsk
Powrót na górę strony