Wydarzenia

Odpowie za posiadanie narkotyków

Data publikacji 22.03.2023

Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 17-letniego mieszkańca przeworska, który posiadał środki odurzające. Funkcjonariusze w trakcie kontroli ujawnili przy nim marihuanę. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania narkotyków. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Dzisiaj przed godz. 8, na ul. Szpitalnej w Przeworsku, uwagę pełniących służbę funkcjonariuszy wydziału kryminalnego zwrócił młody mężczyzna, który bardzo nerwowo się zachowywał. Policjanci postanowili go wylegitymować, lecz na ich widok mężczyzna zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został zatrzymany.

Policjanci ujawnili w odzieży mężczyzny woreczek strunowy z zawartością suszu roślinnego. W związku z tym faktem, przeszukano także mieszkanie zajmowane przez mężczyznę, gdzie ujawniono kolejne dwa woreczki strunowe z zawartością suszu roślinnego. Wstępnie przeprowadzone badanie na testerze narkotykowym wykazało, że jest to marihuana.

17-letni mieszkaniec Przeworska usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających, do których się przyznał. Teraz o jego losie zadecyduje sąd. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.


M.Cz.

Powrót na górę strony