Wpadł z narkotykami podczas interwencji - Wydarzenia - Policja Podkarpacka

  • informacje dla nieslyszacych

Wydarzenia

Wpadł z narkotykami podczas interwencji

Data publikacji 07.04.2021

Policjanci podjęli interwencję wobec mężczyzny, który pił alkohol w miejscu publicznym. Przy 33-latku funkcjonariusze znaleźli zabronione substancje. W trakcie przeszukania w jego mieszkaniu mundurowi zabezpieczyli kolejne narkotyki. Podejrzany usłyszał zarzuty nieprzestrzegania przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę, kilka minut przed północą, policjanci patrolując ulice Sanoka zauważyli mężczyznę pijącego alkohol w miejscu niedozwolonym. Funkcjonariusze podjęli wobec niego interwencje. W trakcie czynności mundurowi ujawnili przy mężczyźnie susz roślinny. Wstępne badania narkotesterem wykazało, że zabezpieczone środki to marihuana.

33-letni mieszkaniec powiatu sanockiego został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie do czasu wyjaśnienia. W trakcie przeszukania miejsca jego zamieszkania policjanci ujawnili  i zabezpieczyli kolejne narkotyki. Okazało się także, że 33-latek uprawiał konopie indyjskie.

Mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące nieprzestrzegania przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył wniosek o dobrowolne poddania się karze.

Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony