21-latek wjechał do rowu i dachował. Był pijany - Wydarzenia - Policja Podkarpacka

  • informacje dla nieslyszacych

Wydarzenia

21-latek wjechał do rowu i dachował. Był pijany

Data publikacji 12.04.2021

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego w miejscowości Sanoczek w powiecie sanockim. Kierujący bmw stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu i dachował. Okazało się, że był nietrzeźwy. Mężczyzna miał promil alkoholu w organizmie.

Wczoraj około godz. 7:30, policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Sanoczek w powiecie sanockim. Na miejscu ustalono, że kierujący bwm stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu, uderzył w drzewo i betonowy przepust, a następnie samochód dachował. 21-latek jechał sam. W wyniku zdarzenia mężczyzna został ranny i trafił do szpitala. Po przeprowadzeniu badania na stan trzeźwości okazało się, że kierujący pojazdem miał promil alkoholu w organizmie. Dodatkowo od mężczyzny pobrano krew do badań. 

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości 21-letniemu mieszkańcowi powiatu sanockiego grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz kara grzywny.

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę. Pamiętajmy, że każda ilość wypitego alkoholu obniża koncentrację, zmniejsza szybkość reakcji, powoduje błędną ocenę odległości i prędkości. Pijany kierowca jest zagrożeniem dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego.

  • Miejsce zdarzenia drogowego. Na zdjęciu radiowóz oraz karetka pogotowia ratunkowego. Po prawej stronie  pojazd marki BMW, obok stoi dwóch strażaków. W tle drzewa i budynki.
  • Na pierwszym planie uszkodzony pojazd marki BMW. W dalszej części droga, pojazd staży pożarnej. W tle budynki i drzewa.
  • Na zdjęciu uszkodzony pojazd marki BMW.
Powrót na górę strony