Wydarzenia

Policjanci potwierdzili zgłoszenia z Krajowej Mapy Zagrożeń

Data publikacji 27.03.2017

Policjanci z sanockiej komendy potwierdzili zgłoszenia naniesione na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. Zgłoszenia te dotyczyły przekraczania dozwolonej prędkości w miejscowości Besko. W sobotę we wskazanym przez zgłaszających miejscu, policjanci zatrzymali do kontroli czterech kierujących. Kierowcy za zbyt szybką jazdę stracili uprawnienia.

Na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa mieszkańcy powiatu sanockiego zgłosili przekraczanie prędkości na ul. Podkarpackiej w Besku. Aby zweryfikować zgłoszenie, w sobotę po południu we wskazane miejsce został skierowany patrol ruchu drogowego. Policjanci pracując przy wykorzystaniu miernika prędkości zatrzymali w tym rejonie cztery osoby, które nie przestrzegały przepisów.
 
  • O godz. 16, do kontroli została zatrzymana mieszkanka powiatu bieszczadzkiego. Kierująca oplem miała na liczniku 105 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h.
  • Kilkanaście minut później kierujący bmw, mieszkaniec powiatu sanockiego, również przekroczył dopuszczalną prędkość. Mężczyzna podróżował z prędkością 116 km/h.
  • Kolejny przypadek jazdy z nadmierną prędkością miał miejsce przed godz. 18. Mieszkaniec Lublina kierował samochodem marki Peugeot z prędkością 108 km/h.
  • Około godz. 18.30 policjanci zatrzymali  do kontroli kierowcę renault. Mieszkaniec powiatu krośnieńskiego miał na liczniku 107 km/h.
Na kierujących zostały nałożone mandaty i punkty karne. Wszyscy kierujący stracili również prawa jazdy.
Powrót na górę strony