Bezpieczne Wakacje 2009r - Wydarzenia - Policja Podkarpacka

  • informacje dla nieslyszacych

Wydarzenia

Bezpieczne Wakacje 2009r

Data publikacji 01.10.2009

Po przeprowadzeniu konkursu pod hasłem "Bezpieczne Wakacje 2009r" na szczeblu powiatowym w Komendzie Policji w Sanoku wyłoniono zwycięzców. Wygrani z powiatu sanockiego czekają teraz na wiadomość o zakwalifikowaniu ich prac do uroczystego finału wojewódzkiego.

Po przeprowadzeniu konkursu pod hasłem "Bezpieczne Wakacje 2009r" na szczeblu powiatowym w  Komendzie Policji w Sanoku wyłoniono zwycięzców. Wygrani z powiatu sanockiego czekają teraz na wiadomość o zakwalifikowaniu ich prac do uroczystego finału wojewódzkiego.

 

W konkursie wzięły udział prace plastyczne wykonane przez uczniów szkół podstawowych z powiatu sanockiego, które zostały przesłane do Komendy Policji w Sanoku. Uczestników podzielono na dwie kategorie wiekowe (7-9 lat i 10-12 lat). Komisja oceniająca prace pod przewodnictwem plastyka oceniając prace brała pod uwagę zgodność tematu pracy z tematyką konkursu, wartość artystyczną pracy, a także oryginalność podejścia do tematu. Wybrane prace zostały przesłane do Komendy Wojewódzkiej w Rzeszowie, gdzie oczekiwać będą na zakwalifikowanie do uroczystego finału.

 

Powrót na górę strony