Złodzieje paliwa zatrzymani - Wydarzenia - Policja Podkarpacka

  • informacje dla nieslyszacych

Wydarzenia

Złodzieje paliwa zatrzymani

Data publikacji 11.01.2010

W wyniku pościgu policjanci zatrzymali dwóch 19-latków, którzy ukradli paliwo wartości 550zł. Złodzieje przyznali się także do jedenastu innych kradzieży.

W wyniku pościgu policjanci zatrzymali dwóch 19-latków, którzy ukradli paliwo wartości 550zł. Złodzieje przyznali się także do jedenastu innych kradzieży.

 

Zdarzenie miało miejsce w Sanoku na ul. Lipińskiego, 7 stycznia około godz. 2. w nocy. Złodzieje ukradli z samochodu ciężarowego 150 litrów oleju napędowego. Przestępcy zostawili przy samochodzie kanistry oraz gumowe węże, co zaniepokoiło właściciela pojazdu.

 

Zawiadomieni policjanci po przeszukaniu terenu ujawnili ślady opon samochodowych oraz butów. Idąc tym tropem wkrótce zauważyli dwóch mężczyzn, którzy na ich widok zaczęli uciekać. Funkcjonariusze natychmiast podjęli pościg i zatrzymali uciekających.

 

Młodzi mężczyźni po przesłuchaniu przyznali się do zarzucanego im czynu, a także do 11 innych kradzieży paliwa oraz anten CB, które miały miejsce na terenie powiatu sanockiego. O dalszym losie 19-latków zadecyduje sąd.

  • Foto: Archiwum KPP
Powrót na górę strony