Wydarzenia

Konkurs plastyczny dla dzieci - „Bezpieczeństwo oczami pierwszoklasisty”

Data publikacji 01.02.2022

Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli zorganizowała konkurs plastyczny dla uczniów klas pierwszych szkół podstawowych z terenu powiatu stalowowolskiego pod nazwą „Bezpieczeństwo oczami pierwszoklasisty”. Prace konkursowe można nadsyłać do 20 maja 2022 roku.

Stalowowolscy policjanci z Zespołu Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii, organizują drugą edycję konkursu plastycznego dla pierwszoklasistów z terenu naszego powiatu. Celem konkursu jest edukowanie i uwrażliwienie najmłodszych na właściwe zachowania w różnych codziennych sytuacjach. Tematyka prac powinna dotyczyć szeroko rozumianego bezpieczeństwa: w szkole, na drodze, w sieci, w domu oraz na podwórku. Pierwsza edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczniów klas pierwszych. Wpłynęło wówczas blisko 200 prac plastycznych. W tym roku policjanci postanowili kontynuować konkurs, który popularyzuje wśród najmłodszych uczniów bezpieczne zachowania. Mamy nadzieję, że na stałe wpisze się on w działania profilaktyczne, skierowane do najmłodszych.

Prace należy przekazywać do dnia 20 maja 2022 roku do Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli - osobiście bądź za pośrednictwem szkoły.

Pytania dotyczące konkursu można kierować na adres e-mail: robert.kotwica@rz.policja.gov.pl

Szczegółowe informacje o konkursie zawarte są w regulaminie konkursu dostępnym poniżej.

Pliki do pobrania

  • 30.5 KB
  • 17.18 KB
Powrót na górę strony