Wydarzenia

Miejskie eliminacje Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Data publikacji 23.03.2007

Wczoraj w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Stalowej Woli przy ulicy Wojska Polskiego odbyły się międzyszkole eliminacje w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Wzięły w nich udział drużyny ze szkół podstawowych i...

Wczoraj w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Stalowej Woli przy ulicy Wojska Polskiego odbyły się  międzyszkole eliminacje w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Wzięły w nich udział drużyny ze szkół podstawowych i gimnazjalnych ze Stalowej Woli.Celem turnieju jest podnoszenie poziomu bezpieczeństwa na drogach, kształtowanie partnerskich zachowań wobec innych uczestników ruchu, popularyzowanie podstawowych zasad i umiejętności udzielania pierwszej pomocy. Uczestnicy eliminacji musieli rozwiązać test oraz pokonać rowerem tor przeszkód.W kategorii szkół podstawowych wygrała drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Stalowej Woli w składzie:1. Nikola Witkowska2. Maciej Butryn3. Patryk Kogut.Drugie miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 11, a trzecie ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Stalowej Woli.W kategorii szkół gimnazjalnych zwyciężyła drużyna z Gimnazjum nr 4 w Stalowej Woli w składzie:1. Mateusz Rybak2. Michał Markut3. Norbert JanikDrugie miejsce zajęło Gimnazjum nr 2, a trzecie Gimnazjum nr 3 w Stalowej Woli.Zwyciężcy otrzymali puchary i drobne upominki. Wszystkim gratulujemy i życzymy powodzenia w finale powiatowym.