Wydarzenia

Nietrzeźwi opiekunowie 4-latki

Policjanci ze Stalowej Woli interweniowali w związku z sygnałem o nietrzeźwych opiekunach zajmujących się dzieckiem. 31-letnia kobieta i jej 34-letni partner byli pod znacznym działaniem alkoholu i w takim stanie zajmowali się 4-letnim dzieckiem. Materiały w tej sprawie trafią do stalowowolskiego sądu.

Policjanci otrzymali sygnał od kuratorki sądowej, która sprawdzała sytuację jednej ze stalowowolskich rodzin, o tym że opiekunowie, którzy zajmują się dzieckiem są najprawdopodobniej pod wpływem alkoholu. Natychmiast na miejsce zdarzenia udali się funkcjonariusze. 
 
Na ulicy Czarnieckiego w jednym z mieszkań policjanci zastali kuratorkę oraz 31-letnią kobietę. Funkcjonariusze ustalili, że w trakcie kiedy kurator dzwoniła na Policję, partner 31-letniej kobiety zabrał dziecko i opuścił mieszkanie. Podjęte w tej sprawie natychmiastowe czynności doprowadziły do szybkiego ustalenia miejsca pobytu 4-letniej dziewczynki i partnera jej matki.
 
W trakcie dalszych działań policjanci zbadali stan trzeźwości 31-letniej matki dziewczynki. Kobieta miała 3 promile alkoholu w organizmie, a jej partner, 34-letni mężczyzna, ponad 2 promile. 
 
4-letnia dziewczynka została umieszczona w stalowowolskim domu dziecka, a o całej sytuacji powiadomiony zostanie sąd rodzinny w Stalowej Woli.
Powrót na górę strony