Wydarzenia

Zatrzymane cztery prawa jazdy

Wczoraj dwóch kierujących straciło prawo jazdy. Mężczyźni stracili uprawnienia na okres trzech miesięcy w związku z nieprzestrzeganiem przepisów dotyczących ograniczenia prędkości w terenie zabudowanym. Podczas niedzielnych działań "Prędkość" stalowowolscy policjanci również zatrzymali dwa prawa jazdy osobom nieprzestrzegającym przepisów o dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym.

Wczoraj policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli zatrzymali prawo jazdy dwóm kierującym, którzy w obszarze zabudowanym przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h. 

Na drodze krajowej nr 77 w Stalowej Woli, 30-letni cudzoziemiec, kierujący mercedesem jechał z prędkością 122 km/h. Również 64-letni kierujący mercedesem, jechał z prędkością 126 km/h przy ograniczeniu do 70 km/h. Kierowcy stracili prawa jazdy na trzy miesiące.

Podczas niedzielnej akcji "Prędkość" stalowowolscy policjanci ruchu drogowego zatrzymali dwa prawa jazdy osobom nieprzestrzegającym przepisów o dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym.

Powrót na górę strony