Wydarzenia

Policjanci odnaleźli zaginionego mężczyznę

Data publikacji 20.09.2017

Wczoraj późnym wieczorem, policjanci ze Stalowej Woli otrzymali sygnał o błąkającym się człowieku w rejonie dworca PKS przy ulicy Okulickiego. Funkcjonariusze znaleźli mężczyznę. Okazało się, że był to 59-letni mieszkaniec woj. małopolskiego, który oddalił się samowolnie z domu pomocy społecznej. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu, trafił do wytrzeźwienia.

Tuż po godz. 21.30, policjanci otrzymali telefoniczną informację od mieszkanki Stalowej Woli, o błąkającym się mężczyźnie w rejonie dworca PKS przy ulicy Okulickiego. Zgłaszająca podała rysopis i ubiór mężczyzny. Policjanci udali się we wskazane miejsce i znaleźli tego człowieka. Na widok radiowozu próbował uciekać, ale po krótkim pościgu został zatrzymany. Mężczyzna podczas legitymowania podawał różne dane osobowe, nie miał przy sobie żadnych dokumentów. 
 
Funkcjonariusze zdecydowali o przewiezieniu mężczyzny do komendy. W trakcie prowadzonych czynności ustalili, że jest to 59-letni mieszkaniec województwa małopolskiego, który oddalił się samowolnie z domu pomocy społecznej i był poszukiwany jako osoba zaginiona. 59-latek był pod wpływem alkoholu. Mężczyznę zatrzymano w policyjnym areszcie. 
 
Dzisiaj 59-latek zostanie przewieziony do miejsca swojego pobytu. 
Powrót na górę strony