Wydarzenia

Podsumowanie akcji "Znicz 2017" w powiecie stalowowolskim

Data publikacji 03.11.2017

Policjanci podsumowali stan bezpieczeństwa na drogach powiatu stalowowolskiego w okresie trwania policyjnej akcji "Znicz 2017". Na drogach powiatu wydarzyły się 3 wypadki drogowe, w których 2 osoby zginęły, a 5 zostało rannych. Policjanci pracowali też na miejscu 33 kolizji drogowych. Podczas akcji ujawniono 4 nietrzeźwych użytkowników ruchu drogowego.

Stalowowolscy policjanci prowadzili akcję "Znicz 2017" od piątku, 27 października do czwartku - 2 listopada. W ciągu siedmiu dni akcji odnotowaliśmy 3 wypadki drogowe, w których zginęły 2 osoby, a 5 zostało rannych. Najtragiczniejszy w skutkach wypadek wydarzył się w Bojanowie. Osobowe audi zderzyło się z ciężarowym jelczem. Informację o tym wypadku znajdziesz tutaj

Na drogach powiatu doszło również do 33 kolizji. Policjanci ujawnili 4 nietrzeźwych użytkowników ruchu drogowego. W akcję zaangażowane były wyjątkowe siły. Każdego dnia do służby w naszym regionie kierowanych było ponad 30 policjantów.

Informację o efektach uzyskanych podczas akcji "Znicz 2016" znajdziesz tutaj.
 
W związku z przewidywanym na najbliży weekend wzmożonym ruchem związanym z powrotami do miejsc zamieszkania policjanci w dalszym ciągu prowadzić będą wzmożone kontrole. Apelujemy o bezpieczną, odpowiedzialną i ostrożną jazdę.
 
 
Powrót na górę strony