Wydarzenia

Utrudnienia w ruchu podczas uroczystości Bożego Ciała

Data publikacji 29.05.2018

Podczas zaplanowanych procesji związanych z uroczystościami Bożego Ciała, przewidywane są częściowe zamknięcia wybranych ulic na terenie Stalowej Woli. W tych miejscach, policjanci będą kierować ruchem i organizować objazdy. Policjanci apelują zarówno do uczestników procesji, jak i kierowców, o zachowanie szczególnej uwagi w miejscach przemarszu procesji.

 
W dniu Bożego Ciała należy liczyć się ze znacznymi utrudnieniami na drogach w okolicach kościołów. W Stalowej Woli utrudnienia będą występować w następujących miejscach:
 
 • od godz. 10.00 do 11.30 będzie trwała Procesja Eucharystyczna parafii pw. Świętego Jana Pawła II. Jej trasa przebiegać będzie ulicami: Ofiar Katynia, PCK, Metalowców i Kwiatkowskiego.
   
 • od godz. 10.00 do 12.00 ulicami Staszica, Mickiewicza, Skoczyńskiego do Kościoła pw. Św. Floriana przebiegać będzie trasa procesji parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski.
   
 • od godz. 10.15 do 12.00 ulicami Ściegiennego i Rynek przejdzie procesja z parafii pw. Matki Bożej Szkaplerznej.
   
 • od godz. 11.30 do 12.30 przejdzie procesja z parafii pw. Matki Bożej Różańcowej. Trasa będzie przebiegać ulicami Szkolną, Makową, Malinową i ponownie ulicą Szkolną.
   
 • w godz. 11.30 do 13.00 trwać będzie procesja parafii pw. Zwiastowania Pańskiego. Uczestnicy przejdą ulicami: Klasztorna, Czwartaków, Klonowa, Okrężna i Wojska Polskiego.
   
 • trasa procesji parafii pw. Opatrzności Bożej przebiegać będzie drogami osiedlowymi i ulicą Poniatowskiego i trwać będzie do godz. 11.00 do 12.30.
 
Zarówno uczestników procesji, jak i kierowców, prosimy w tym dniu o zachowanie szczególnej uwagi w miejscach przemarszu procesji.
Powrót na górę strony