Wydarzenia

Kierowca i pasażer bmw zginęli w wypadku w Stalowej Woli

Data publikacji 03.09.2018

Dwóch młodych mężczyzn zginęło w wypadku drogowym, do jakiego doszło w sobotę po południu na drodze wojewódzkiej nr 871 relacji Stalowa Wola-Tarnobrzeg. Droga została zablokowana. Utrudnienia trwały do godz. 18.

Do wypadku doszło około godz. 13 w Stalowej Woli, na drodze wyjazdowej w stronę Tarnobrzega. Wstępnie ustalono, że 24-letni mieszkaniec Stalowej Woli kierujący bmw z nieustalonej przyczyny zjechał z drogi, auto uderzyło w betonowy słup informacyjny i drzewo. Samochodem podróżowało dwóch mężczyzn. Kierowca i 24-letni pasażer pojazdu ponieśli śmierć na miejscu.
 
Droga została zablokowana, policjanci zorganizowali objazdy i kierowali ruchem. Na miejscu wypadku pracowali policjanci wspólnie z prokuratorem i biegłym z zakresu ruchu drogowego. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny, wykonali dokumentację fotograficzną i szkic, ustalili też świadków zdarzenia. 
 
Po zakończeniu badania miejsca wypadku około godz. 18 droga wojewódzka została odblokowana. Prowadzone postępowanie wyjaśni przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku. 
Powrót na górę strony