Wydarzenia

Stracił prawo jazdy za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego

Data publikacji 24.09.2018

22-letni mieszkaniec powiatu niżańskiego stracił prawo jazdy za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego. Mężczyzna wjechał na skrzyżowanie przy czerwonym świetle, doprowadzając do kolizji z dwoma samochodami. 22-latek za swój czyn odpowie przed sądem.

Do groźnej kolizji doszło w sobotę około godz. 9.30 w Stalowej Woli na skrzyżowaniu ulicy Komisji Edukacji Narodowej z alejami Jana Pawła II. Jak wstępnie ustalili policjanci, 22-letni mieszkaniec powiatu niżańskiego, kierujący samochodem marki BMW, wjechał na skrzyżowaniu przy nadawanym przez sygnalizator czerwonym sygnale i zderzył się z dwoma samochodami - citroenem kierowanym przez 60-letniego mieszkańca Stalowej Woli i peugeotem, którym jechała 28-letnia mieszkanka powiatu niżańskiego. Po zderzenia aut samochód bmw przewrócił się na bok.
 
W wyniku zderzenia pojazdów nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Przeprowadzone badania wykazały, że uczestniczy kolizji byli trzeźwi. Funkcjonariusze na miejscu zdarzenia przeprowadzili oględziny, ustalili świadków. 22-latkowi za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego policjanci zatrzymali prawo jazdy. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.
Powrót na górę strony