Stracili prawa jazdy za prędkość - Wydarzenia - Policja Podkarpacka

  • informacje dla nieslyszacych

Wydarzenia

Stracili prawa jazdy za prędkość

Data publikacji 10.06.2020

Policjanci stalowowolskiej drogówki zatrzymali prawa jazdy kierowcom, którzy w terenie zabudowanym przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h. Za popełnione wykroczenia ukarani zostali mandatami oraz utracili uprawnienia do kierowania na okres 3 miesięcy.

W miniony wtorek policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego stalowowolskiej komendy, zatrzymali prawa jazdy kierowcom samochodów osobowych. Na ul. Sandomierskiej w Zaleszanach, 43-letni mieszkaniec powiatu sandomierskiego przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 52 km/h. Nadmierna prędkość była również przyczyną zatrzymania do kontroli drogowej 19-latki z powiatu niżańskiego, która w miejscowości Krzaki, na obowiązującej „czterdziestce”, jechała z prędkością 97 km/h.

Apelujemy o rozsądek na drodze. Przypominamy, że to właśnie nadmierna prędkość, brawura i alkohol są najczęstszymi przyczynami wypadków i kolizji drogowych, dlatego funkcjonariusze w sposób szczególny zwracają uwagę na tego typu wykroczenia. Zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego.

Powrót na górę strony