Wydarzenia

Wakacyjne spotkania policjantów z dziećmi i młodzieżą

Data publikacji 27.06.2022

Wczoraj policjanci wzięli udział w imprezach plenerowych zorganizowanych w Strzyżowie i w Połomi. Podczas spotkań policjanci przypominali o zasadach bezpieczeństwa w okresie wakacji, realizując założenia kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo". Dzieci mogły obejrzeć policyjny radiowóz, sprzęt, jakim na co dzień posługują się funkcjonariusze, a także policyjny patrol konny z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

W niedzielę, policjanci z posterunku policji w Niebylcu uczestniczyli w spotkaniach, na których realizowali założenia działań „Bezpieczne wakacje”. Podczas spotkań z dziećmi i młodzieżą funkcjonariusze przypominają o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Takie spotkania odbyły się w Strzyżowie i w Połomi. 

Policjanci przygotowali dla uczestników pikników pokaz policyjnego sprzętu. Dzieci mogły obejrzeć policyjny radiowóz oraz jego wyposażenie, a także porozmawiać z funkcjonariuszami na temat zasad bezpiecznego wypoczynku. Najmłodsi uczestnicy, poprzez zabawę z „autochodzikiem”, mogli uczyć się bezpiecznego poruszania po drodze.

Niewątpliwie wyjątkową atrakcją spotkania w Połomi był policyjny patrol konny z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

  • Na zdjęciu patrol konny podczas pikniku w Połomi
  • Na zdjęciu policjanci podczas pikniku w Strzyżowie , prezentujący wyposażenie policyjne
  • Na zdjeciu policjanci, dwa radiowozy policyjne oraz dzieci korzystajace z "Autochodzika"
Powrót na górę strony