Wydarzenia

"Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą" na basenie we Frysztaku

Data publikacji 19.08.2022

Strzyżowscy policjanci spotkali się z dziećmi na basenie we Frysztaku, by promować zasady bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku nad wodą, w ramach ogólnopolskiej kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”. W trakcie spotkania mundurowi przekazali cenne informacje dotyczące bezpiecznego spędzania czasu wolnego, nad akwenami wodnymi.

Policjanci spotkali się z osobami wypoczywającymi na otwartym basenie we Frysztaku. Podczas wizyty, policjanci przekazali wiedzę najmłodszym o różnych zagrożeniach i niebezpieczeństwach. Apelowali także o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i zachowanie rozsądku podczas spędzania wolnego czasu. Każdy z uczestników otrzymał także ulotki informacyjno-edukacyjne oraz gadżety ufundowane przez Fundację PZU.

W ramach ogólnopolskiej akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”, promowano i zachęcano do udziału w konkursie plastyczno-filmowym pn. „Artystyczny przeWODNIK”, którego celem jest promowanie odpowiedzialnych postaw osób przebywających nad wodą oraz poszerzenie wiedzy na temat odpowiedzialności związanej z naruszeniem obowiązujących przepisów.

  • na zdjeciu policjantka oraz dzieci i ratownicy podczas działań "Kręci mnie bezpieczeństwo" na basenie we Frysztaku
  • Na zdjęciu policjantka z dziecmi podczas działań "Kręci mnie bezpieczeństwo"
Powrót na górę strony