Wydarzenia

Roczna narada w KPP Strzyżów

Data publikacji 30.01.2009

W dniu dzisiejszym w Komendzie Powiatowej Policji w Strzyżowie odbyła się roczna narada funkcjonariuszy oraz pracowników cywilnych. W naradzie uczestniczył I Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie inspektor Kazimierz Mruk.

W dniu dzisiejszym w Komendzie Powiatowej Policji w Strzyżowie odbyła się roczna narada  funkcjonariuszy oraz pracowników cywilnych. W naradzie  uczestniczył I Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie inspektor Kazimierz Mruk.
Oprócz policjantów  udział w naradzie wzięli: Starosta strzyżowski Robert Godek, Zastępca Burmistrza  Strzyżowa Waldemar Góra, Prokurator Rejonowy  pani Dorota Roman oraz Prezes Sądu Rejonowego w Strzyżowie pani Anna Piskozub. Narada ta była okazją do podsumowania efektów pracy strzyżowskich  policjantów w roku 2008. Był to kolejny rok, w którym znacznie spadła przestępczość na terenie powiatu. Powiat strzyżowski nadal zaliczany jest do najbardziej bezpiecznych  nie tylko w skali województwa, ale nawet w skali całego kraju. Policjanci strzyżowscy są w czołówce województwa jeżeli chodzi o wykrywalność przestępstw. W kategorii przestępstw  kryminalnych znajdują sie na drugim miejscu w województwie, a w skali wszystkich przestępstw są na miejscu trzecim. W trakcie narady głos zabierali także zaproszeni goście, którzy w  swoich wystąpieniach  dziękowali wszystkim policjantom i pracownikom cywilnym za współpracę, podkreślając wysoką ocenę pracy strzyżowskiej Policji w społeczeństwie.
W trakcie  narady odbyła sie też miła uroczystość wręczenia  odznaczeń i nagród pieniężnych dla wyróżniających się w pracy policjantów. Złoty Medal za ponad  30 letnią  służbę  otrzymał odchodzący na emeryturę  asp.sztab. Stanisław  Kiebała  a  asp.sztab. Zbigniew Pałys otrzymał  pamiątkową tabliczkę.   Komendant Mruk wyróżnił  też  nagrodami pieniężnymi  policjantów z Posterunku Policji  we Wiśniowej za najlepsze wyniki w służbie.

 
  • Kierownictwo KPP i zaproszeni goście
  • Wręczenie Złotego Medalu
  • Nagrodzeni policjanci z PP Wiśniowa
  • Nagrodzony Zbigniew Pałys
Powrót na górę strony