Wydarzenia

II miejsce policjantów

Data publikacji 01.05.2009

W Strzyżowie odbył się II turniej piłki siatkowej z okazji Święta Flagi Państwowej o puchar Starosty strzyżowskiego.

W Strzyżowie odbył się II turniej  piłki siatkowej z okazji Święta  Flagi  Państwowej o puchar Starosty strzyżowskiego.

W turnieju uczestniczyły  cztery zespoły reprezentujące : Uczniowski Klub Sportowy "Sokół " ze Strzyżowa, Komendę Wojewódzką Policji w Rzeszowie, 21 Brygadę Strzelców Podhalańskich oraz  Państwową Straż Pożarną  ze Strzyżowa. Zwycięzcami okazali się najmłodsi uczestnicy  turnieju zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego  "Sokół ". Zawodnicy ci  pokonali w eliminacjach  drużynę wojskowych 2:0, a w finale  reprezentantów  policji 2:0 ( 25:22, 25:19), trzecie miejsce zajęli  wojskowi po zwycięstwie nad strażakami także 2:0 ( 25:11, 25:13). Najlepszymi zawodnikami  poszczególnych drużyn byli: w zespole zwycięzców Marcin Kaniewski, w zespole policjantów Tomasz Jędryassek, najlepszym wojskowym został  Piotr Sroczyk, a strażakiem - siatkarzem  Piotr Rędziniak. Nagrody i puchary   najlepszym drużynom i zawodnikom wręczali: Starosta Strzyżowski  Robert Godek, Wicestarosta Janusz Stodolak,  Komendant  Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Strzyżowie Bogusław Broda i Komendant Powiatowy Policji ze Strzyżowa   Witold Wójcik.