Wydarzenia

Strzyżowscy policjanci zajęli III miejsce w Wojewódzkim Turnieju Piłki Siatkowej

Data publikacji 28.02.2017

Reprezentacja Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie zajęła III miejsce w V Wojewódzkim Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie. Zawody rozegrane zostały w sobotę w Jaśle.

W turnieju zwyciężyła drużyna Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, II miejsce zajęła reprezentacja Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle.

W imprezie rywalizowało 12 drużyn, m.in. reprezentacje komend miejskich i powiatowych Policji z Dębicy, Jasła, Jarosławia, Krosna, Leska i Ustrzyk Dolnych, Mielca, Przemyśla, Rzeszowa, Sanoka, Strzyżowa, oraz drużyna Państwowej Straży Pożarnej z Jasła.

Po pokonaniu II drużyny z Jasła, Leska i Ustrzyk Dolnych, reprezentanci Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie starli się z drużyną z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, której ulegli przegrywając mecz o wejście do finału (20 do 25 i 23 do 25). W meczu o III miejsce reprezentacja KPP Strzyżów pokonała pierwszą drużynę KPP Jasło.