Wydarzenia

Poszukiwany mężczyzna robił zakupy bez maseczki

Data publikacji 09.02.2022

Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego podjęli interwencję wobec mężczyzny, który robiąc zakupy w sklepie nie miał maseczki. Okazało się, że 34-latek był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Każdego dnia, ustrzyccy policjanci sprawdzają, czy mieszkańcy naszego powiatu oraz turyści odwiedzający Bieszczady, stosują się do obowiązujących przepisów sanitarnych. Systematycznie kontrolują placówki handlowe i zwracają uwagę na osoby, które lekceważą obowiązek zakrywania ust i nosa w przestrzeniach zamkniętych.

W miniony poniedziałek, funkcjonariusze ogniwa patrolowo-interwencyjnego, podczas kontroli jednego ze sklepów, zwrócili uwagę na mężczyznę, który nie miał założonej maseczki. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że 34-letni mieszkaniec powiatu bieszczadzkiego jest poszukiwany. Ma do odbycia karę aresztu. Mężczyzna został zatrzymany.

Pamiętajmy, że obowiązujące ograniczenia oraz nakazy mają na celu ochronę zdrowia i życia. Bądźmy odpowiedzialni, stosujmy się do zaleceń sanitarnych i dbajmy o siebie nawzajem. Aby postępować zgodnie z obowiązującym prawem, musimy używać w sposób prawidłowy maseczek ochronnych. Więcej na temat obowiązujących obostrzeń na stronie www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia.

Powrót na górę strony