Wydarzenia

Wpadli z narkotykami

Data publikacji 17.03.2022

Ustrzyccy funkcjonariusze zatrzymali czterech mężczyzn podejrzanych o posiadanie substancji niedozwolonych. W bmw, którym przyjechali w rejon przejścia granicznego w Krościenku, mundurowi znaleźli woreczki foliowe z suszem roślinnym.

Ustrzyccy policjanci czuwają nad porządkiem i bezpieczeństwem zarówno uchodźców przekraczających przejście graniczne Krościenko - Smolnica jak i mieszkańców naszego regionu. Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego, pełniący służbę w rejonach przygranicznych, starają się zapobiegać przestępstwom. Kilka dni temu, mundurowi zwrócili uwagę na bmw, w którym znajdowało się czterech młodych mężczyzn. Kierowca zwalniał w pobliżu zaparkowanych pojazdów obywateli Ukrainy oraz przy tymczasowych namiotach.

W trakcie wykonywanych czynności, funkcjonariusze wyczuli wydobywający się z auta charakterystyczny zapach. Podczas sprawdzania, w samochodzie, znaleźli foliowe torebki, w których znajdował się susz roślinny. Cała czwórka została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. Mężczyźni są w wieku od 20 do 29 lat. Dwóch z nich to mieszkańcy powiatu bieszczadzkiego, dwóch pozostałych to mieszkańcy powiatu tarnowskiego.   

Za posiadanie substancji niedozwolonych mężczyznom grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

 

 

Powrót na górę strony