Wydarzenia

Tour de Pologne – utrudnienia w ruchu

Data publikacji 29.07.2022

W najbliższy wtorek 2 sierpnia 2022 roku odbędzie się kolejny etap wyścigu kolarskiego Tour de Pologne. W związku z organizowanym wydarzeniem na terenie powiatu bieszczadzkiego będą występować utrudnienia w ruchu.

Przed planowanym na 2 sierpnia startem „79. Tour de Pologne UCI Word Tour”, w dniu 31 lipca 2022 roku odbędzie się Orlen Tour de Pologne Amatorów, który przebiegał będzie trasą Arłamów-Trójca, Hotel Arłamów-Jureczkowa-Grąziowa-Trójca. Utrudnienia w ruchu na w/w trasie przewiduje się w godzinach 11.00 - 16.30.

We wtorek 2 sierpnia, odbędzie się IV etap „Tour de Pologne", który przejedzie drogami powiatu bieszczadzkiego. Wyścig rozpocznie się w Lesku o godz. 12.25 i na teren powiatu bieszczadzkiego wjedzie do miejscowości Olchowiec około godz. 13.00.

Następnie peleton przejedzie przez Chrewt, Wydrne, Polana, Czarna Górna, Żłobek, Rabe, Hoszów, Hoszowczyk, Równia, Ustrzyki Dolne, Brzegi Dolne, Krościenko, Liskowate, Jureczkowa, Kwaszenia, Arłamów. Utrudnienia na strasie przewiduje się w godzinach 12.30 - 15.00.

Z uwagi na międzynarodowy charakter imprezy zawody odbędą się przy zamkniętym ruchu drogowym na czas przejazdu kolumny kolarskiej oraz pojazdów technicznych, jak również wyłączenia odcicków niezbędnych dla potrzeb organizatorów w granicach powiatu bieszczadzkiego.

Powrót na górę strony