Wydarzenia

Pożegnanie policyjnych emerytów

Komendant Powiatowy Policji w Ustrzykach Dolnych uroczyście podziękował policjantom odchodzącym na emeryturę. Spotkanie było nie tylko okazją do wyrażenia wdzięczności za ich zaangażowanie i poświęcenie, ale także do podsumowania i wspominania lat spędzonych w służbie.

W ubiegłym tygodniu w Komendzie Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych odbyło się pożegnanie odchodzących na emeryturę funkcjonariuszy. Szef ustrzyckich policjantów nadkom. Robert Gęborys uroczyście podziękował trzem policjantom, którzy zakończyli swoją służbę w Policji. Oprócz słów wdzięczności, komendant złożył emerytom życzenia dobrego zdrowia, energii w podejmowaniu codziennych zadań oraz pomyślności w życiu osobistym.

Do podziękowań i życzeń szefa ustrzyckich policjantów dołączyli się obecni na spotkaniu: p.o.I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Ustrzykach Dolnych kom. Marcin Podkalicki, kadra kierownicza jednostki oraz zebrani funkcjonariusze i pracownicy cywilni ustrzyckiej komendy.

Odchodzący na zasłużony odpoczynek otrzymali od komendanta upominki. Podczas uroczystej zbiórki na twarzach osób żegnających się ze służbą w Policji, można było zauważyć wzruszenie.

  • Zebrani policjanci i emeryci
  • Komendant Powiatowy Policji w Ustrzykach Dolnych wręcza upominki emerytom
  • Komendant Powiatowy Policji w Ustrzykach Dolnych i emeryci policyjni
  • Policyjni emeryci
Powrót na górę strony