Śmiertelny wypadek w Ustjanowej Dolnej - Wydarzenia - Policja Podkarpacka

  • informacje dla nieslyszacych

Wydarzenia

Śmiertelny wypadek w Ustjanowej Dolnej

Data publikacji 23.07.2010

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w Ustianowej Dolnej w powiecie bieszczadzkim. Samochód osobowy zderzył się tam z autobusem. Na miejscu zginęła młoda kobieta, pasażerka samochodu osobowego, a cztery podróżujące z nią osoby zostały ranne.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w Ustianowej Dolnej w powiecie bieszczadzkim. Samochód osobowy zderzył się tam z autobusem. Na miejscu zginęła młoda kobieta, pasażerka samochodu osobowego, a trzy podróżujące z nią osoby zostały ranne.

 

Z wstępnych ustaleń wynika, że przed godz. 18. na drodze powiatowej w Ustianowej Dolnej doszło do zderzenia opla vectry z autobusem. Na miejscu zginęła 18-letnia pasażerka opla. Samochodem podróżowały cztery osóby, dwóch rannych mężczyzn  trafiło do szpitali w Ustrzykach Dolnych. Ranna kobieta została przetransportowana śmigłowcem do szpitała w Rzeszowie. Żaden z pasażerów autobusu, z którym zderzył się opel nie odniósł obrażeń. Kierowca autobusu był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

 

Powrót na górę strony