Aktualności

Szkolenie dla pracowników Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Data publikacji 26.05.2022

Aspekty związane z zagrożeniami spowodowanymi konfliktem za wschodnią granicą, były głównym tematem szkolenia, które odbyło się w ubiegłym tygodniu w Polańczyku. Z inicjatywą wyszły Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej z Rzeszowa i Lublina. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych i służb mundurowych.

18 i 19 maja br. w Polańczyku odbyło się szkolenie dla pracowników Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej z Rzeszowa oraz Lublina.

Inicjatywa organizacji szkolenia powstała w reakcji na sytuację za wschodnią granicą. Tematyka obejmowała szeroko rozumiane bezpieczeństwo, ze szczególnym uwzględnieniem możliwości wystąpienia sytuacji związanych z konfliktem oraz sposobem reagowania na takie zagrożenia.

Program szkolenia opracowany został w porozumieniu z Komendantem Wojewódzkim Policji w Rzeszowie, Komendantem Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie, Dowódcą 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej oraz Wojewodą Podkarpackim.

Szczegóły na stronie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie.

  • Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie
    foto: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie
  • foto: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie
    foto: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie
  • Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie
    foto: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie
Powrót na górę strony