Zamarzł sto metrów od domu
Data publikacji 27.01.2005
71-letni mężczyzna, mieszkaniec Gumnisk koło Dębicy, zmarł z wychłodzenia sto metrów od domu, w którym mieszkał. Starszy człowiek po raz ostatni widziany był przedwczoraj po południu, wyszedł wówczas z domu. Na noc już nie wrócił. Wczoraj zaczął go...