Aktualności

Aspirant Stanisław Winiarski z komisariatu w Dynowie najpopularniejszym dzielnicowym Podkarpacia

Data publikacji 04.07.2017

Poznaliśmy zwycięzców plebiscytu "Dzielnicowy bliżej nas". Głosami czytelników "Gazety Codziennej Nowiny", najpopularniejszym dzielnicowym województwa podkarpackiego został asp. Stanisław Winiarski z Komisariatu Policji w Dynowie. Konkurs cieszył się sporym zainteresowaniem mieszkańców, ale stał się też okazją, by przybliżyć mieszkańcom Podkarpacia rolę dzielnicowego.

"Dzielnicowy bliżej nas" to plebiscyt zorganizowany przez wydawcę "Gazety Codziennej Nowiny" przy współudziale Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. W konkursie wzięło udział 229 dzielnicowych. Ich sylwetki przez kilka tygodni prezentowane były na stronie internetowej nowiny24.pl oraz na łamach gazety. Każdy z dzielnicowych miał okazję, żeby opowiedzieć coś o sobie. Dlaczego został policjantem, co daje mu służba w Policji, co było jego największym sukcesem i jakie wydarzenie szczególnie utkwiło w pamięci. Wielu z nich podzieliło się też swoimi pasjami. 

Mieszkańcy województwa mieli okazję bliżej poznać swojego dzielnicowego i wyrazić swoje uznanie, oddając na niego głos. Plebiscyt wyłonił tych, którzy cieszą się największą popularnością. 

Głosowanie na kandydatów z wszystkich komend miejskich i powiatowych Policji ruszyło 26 maja. W czerwcu poznaliśmy zwycięzców etapu powiatowego, po czym dwudziestu pięciu dzielnicowych awansowało do drugiego, wojewódzkiego etapu głosowania. Wczoraj poznaliśmy wyniki.

Zwycięzcą plebiscytu został asp.Stanisław Winiarski z Komisariatu Policji w Dynowie. Oddano na niego 1384 głosy. Drugie miejsce zajął dzielnicowy z Komisariatu Policji w Kańczudze - st. asp. Adrian Klich. Zdobył 1365 głosów. Na trzecim miejscu jest mł.asp. Tomasz Wach z Komendy Powiatowej Policji w Nisku, na którego zagłosowało 1214 osób.

Oto końcowe wyniki plebiscytu - kliknij tutaj.

Nagrody dla najpopularniejszych dzielnicowych zostaną wręczone podczas obchodów Wojewódzkiego Święta Policji, które odbędzie się 27 lipca w Nisku.

Powrót na górę strony