Wydarzenia

Policjanci potwierdzili zgłoszenia z mapy zagrożeń

Stalowowolscy policjanci potwierdzili zgłoszenia naniesione na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. Dotyczyły one przekraczania dozwolonej prędkości w miejscowości Radomyśl nad Sanem i Wola Rzeczycka. We wskazanych miejscach, policjanci zatrzymali kierujących, którzy za zbyt szybką jazdę ukarani zostali mandatami, a jedna z osób straciła prawo jazdy.

Do Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa wpłynęły zgłoszenia o przekraczaniu prędkości na ulicy Mickiewicza w Radomyślu nad Sanem oraz w Woli Rzeczyckiej w ciągu drogi wojewódzkiej nr 856. W ramach weryfikacji zgłoszeń we wskazane miejsca został skierowany patrol ruchu drogowego. W trakcie prowadzonych kontroli policjanci ujawnili trzy osoby przekraczające prędkość w tych miejscach.
 
Tuż przed godz. 19 w Radomyślu nad Sanem policjanci zatrzymali do kontroli kierującą oplem. 24-letnia kobieta w terenie zabudowanym jechała z prędkością 106 km/h. 24-latka została ukarana mandatem, policjanci zatrzymali jej również prawo jazdy.
 
Prowadzone kontrole w Woli Rzeczyckiej pozwoliły na ujawnienie dwóch kierujących, którzy w terenie zabudowanym przekroczyli prędkość o 35 km/h i 37 km/h. Obaj zostali ukarani mandatami karnymi. 
 
Dzięki Krajowej Mapie, każdy mieszkaniec może przekazywać Policji informację o zagrożeniu bez konieczności wychodzenia z domu. Narzędzie umożliwia obywatelom jeszcze łatwiejszy kontakt z funkcjonariuszami i daje możliwość dbania o bezpieczeństwo w swojej najbliższej okolicy.
Powrót na górę strony